czwartek, 5 maja 2011

Uwaga rozdania :) część pierwsza

Jeszcze maj się dobrze nie zaczął, a już Bloggerki zasypują nas rozdaniami  :)

1. Rozdanie u Cammie
Cammie, autorka bloga No to pieknie! organizuje givaway z firmą Virtual (KLIK) Do wygrania jest aż pięć zestawów kosmetyków o wartości 80zl! Zamieszczam zdjęcie przykładowego zestawu:
źródło:http://no-to-pieknie.blogspot.com/2011/05/tyle-wszystkiego.html
Przyznaję, jest to zestaw, który chciałabym wygrać;) A teraz najważniejsze: co zrobić by wygrać? Nic trudnego, wystarczy być obserwatorem No to pięknie!, dopisać do posta o rozdaniu komentarz zawierający odpowiedź na pytanie, które z  przedstawianych kosmetyków Virtual interesują Was najbardziej, a które najmniej. By zwiększyć swoje szanse na wygraną, można postarać się o dodatkowe losy- szczegóły w linkowanym poście o rozdaniu. Koniec rozdania już 9 maja!

2. Rozdanie u Kleopatre
Kleopatre, autorka bloga Riki tiki... kosme-tiki! kusi nas zestawem:
źródło:http://kosme-tiki.blogspot.com/2011/05/g-i-v-e-w-y.html
  • BENEFIT D'finer D'liner 
  • H&M Lipgloss - Pink Flamingo
  • Essence Nail Art Cracking Top Coat Crack Me! White
  • Clinique (próbka pielęgnacji 3-kroki)   
Co zrobić by wziąć udział w rozdaniu? Wystarczy być obserwatorem bloga :) Wszystkie potrzebne szczegóły dotyczące rozdania można znaleźć na blogu Kleopatre Riki tiki... kosme-tiki!. Rozdanie kończy się 31 maja :)

3. Rozdanie u Hawy
Autorka bloga Kosmetyki off the record przygotowała aż pięć zestawów kosmetyków, oto jeden z nich:
Aby wziąć udział w rozdaniu należy być obserwatorem bloga:) Jeśli chcecie przeczytać jakie cudowności zawierają wszystkie zestawy i dowiedzieć się jak zwiększyć swoje szanse na zdobycie jednego z nich, koniecznie wejdźcie tu >KLIK Koniec rozdania 21 maja!

4. Rozdanie u Swirrruski
źródło:http://makeupbyswirrruska.blogspot.com/2011/04/swirrruska-rozdaje.html
Także Swirrruska przygotowała dla swoich czytelników nagrody, pierwsza z nich to tusz firmy Clinique High Lengths Mascara, druga: puder prasowany Elat Mineral firmy Bourjois w kolorze 02 vanille, trzecia nagroda, która pewnie skusi wszystkie lakieromaniaczki: wybrany kolor lakieru OPI :)  Rozdanie trwa do 18 maja! Aby wziąć udział wystarczy być publicznym obserwatorem bloga i opowiedzieć na 3 proste pytania. Po wszystkie szczegóły zapraszam na bloga makeupbyswirrruska :)

Wszystkim biorącym udział w rozdaniach (sobie również) życzę powodzenia! :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeśli zostawiasz komentarz jako "Anonimowy", proszę podpisz się nickiem :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...