poniedziałek, 20 czerwca 2011

Post pełen rozdań

Dziś zapraszam na kolejne rozdania:

1 Pachnący konkurs u Idalii :

Aby wziąć udział w konkursie należy być publicznym obserwatorem bloga i odpowiedzieć na proste pytanie konkursowe dotyczące czerwcowych zapachów :) Aż 5 osób dostanie pachnące świeczki! O wszystkich szczegółach dotyczących rozdania możecie przeczytać tutaj. Rozdanie trwa do 30 czerwca.

2. Konkurs na blogu Piękność Dnia :

źródło:http://pieknoscdnia.blogspot.com/
Do wygrania Eliksir pod oczy firmy Synesis :) Wygrywają aż 3 osoby! Aby wziąć udział należy być publicznym obserwatorem bloga  i zostać fanem firmy Synesis na FB. O wszystkich szczegółach dotyczących rozdania możecie przeczytać tutaj.Rozdani trwa do 30 czerwca.

3. Rozdanie na blogu Pieprz i Kokos:

źródło:http://pieprz-i-kokos.blogspot.com/

Do wygrania kosmetyki z cytryną i świetlikiem firmy Pure nature. Aby wziąć udział w rozdaniu trzeba być publicznym obserwatorem bloga. Można również zdobyć dodatkowe losy dodając blog do blogrolla i pisząc notkę na temat rozdania. Wszystkie szczegóły znajdziecie tutaj. Rozdanie trwa do 30 czerwca.

4. Rozdanie u Dezemki:
źródło: http://dezemka.blogspot.com/
Aby wziąć udział w rozdaniu należy być publicznym obserwatorem bloga i odpowiedzieć choć na jedno pytanie konkursowe. Jak zdobyć dodatkowe losy możecie przeczytać tutaj. Rozdanie trwa do 3 lipca.

5. Rozdanie u Smieti:

źródło: http://smieti.blogspot.com/


Smieti kusi nas kolejnym rozdaniem :) Tym razem można wygrać Eco żel do mycia ciała firmy Synesis. Aby wziąć udział należy być publicznym obserwatorem bloga. Jak zdobyć dodatkowe losy i zwiększyć swoją szansę na wygraną możecie przeczytać tutaj. Rozdanie trwa do 25 czerwca.

Wszystkim biorącym udział w rozdaniach życzę powodzenia!

2 komentarze:

  1. Zapraszam na moje i życzę powodzenia.Eliksir jest niesamowity:)

    OdpowiedzUsuń
  2. właśnie wzięłam udział :) mam nadzieję, że szczęście się do mnie uśmiechnie tym razem;)

    OdpowiedzUsuń

Jeśli zostawiasz komentarz jako "Anonimowy", proszę podpisz się nickiem :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...