środa, 15 czerwca 2011

Ebay'owy przegląd tygodnia cz.6

Przyszedł czas na kolejną część Ebay'owego przeglądu tygodnia :) Ostatnio wpadłam na pomysł, żeby w pierwszym organizowanym przeze mnie rozdaniu ( gdy będę je robić) znalazł się jakiś pokazywany w przeglądach Ebay'owych przedmiot - co Wy na to?
Wszystkie zdjęcia pochodzą z serwisu Ebay
źródło: digitaladvertisingandkg.wordpress.com
Tradycyjnie dzięki Ebay'owi odpowiemy sobie na trapiące nas egzystencjalne pytania:
 • jak połączyć kartki sardynką?
 • jak zmierzyć coś ślimakiem?
 • po co wrzucać truskawkę do gorącej wody?
 • czego zawsze brakowało Ci przy goleniu nóg pod prysznicem?
 • jak mieć wazon i nie mieć wazonu?
Ciekawi odpowiedzi? Zapraszam do dalszej części posta :)


1. Odpowiedź na pierwsze pytanie nie jest łatwa. No bo jak? Oślizgłą sardynką złączyć kartki? A może chodzi o wędzoną? Wątpliwości pomaga rozwiać Ebay, gdzie można kupić:Ta dam! Oryginalne spinacze do papieru w kształcie rybek :) Urocze, prawda? Opakowanie jest według mnie równie genialne jak zawartość :) Idealne na prezent dla wędkarza lub osoby lubiącej sardynki :D
Koszt: ok. 5Ł (słowa kluczowe: sardine fish paper clips)

2. Odpowiedź na drugie pytanie również nie należy do prostych. Jak zmierzyć coś ślimakiem? Przecież ślimaki w większości są dość krótkie, co całą zabawę mierzenia nimi czegokolwiek znacznie utrudnia. Ale spokojnie -jest wyjście z tej sytuacji:


Ktokolwiek wymyślił taśmę mierniczą w kształcie ślimaka ma u mnie dużego plusa! Według mnie te ślimaczki są po prostu urocze! :) 
Koszt takiego ślimaczka to ok. 4Ł (słowa kluczowe: snail tape measure)

3. Po co wrzucać truskawkę do gorącej wody? No jak to po co?! Żeby mieć herbatę bez fusów!


Tak, jest to kolejny po łodzi podwodnej zaparzacz do herbaty :) Według mnie ten wystający z kubka listek wygląda świetnie:) Dzięki takiej truskawce w spokoju możemy cieszyć się herbatką bez martwienia się o fusy.
Koszt zestawu truskawka+przykrywka: ok. 5Ł (słowa kluczowe: Silicone Tea Infuser)

4. Ciekawa jestem o czym pomyślałyście czytając czwarte pytanie egzystencjalne na dziś ;) Jeśli o tym, że golenie nóg pod prysznicem może być niewygodne z powodu braku podparcia dla stopy - ten produkt jest dla Was! Zastanawiam się, kto wymyślił takie coś :) Czy kobieta sfrustrowana goleniem nóg pod prysznicem, czy jej partner, który musiał wysłuchiwać jej narzekań na to ;) Jednak bez względu na płeć autora pomysłu, trzeba przyznać, że jest on świetny (zwłaszcza, że jest mocowany za pomocą próżniowej przyssawki)!

Koszt: ok.5Ł (słowa kluczowe: shower foot support)


5. Ostatnia odpowiedź na dziś nie wiąże się (o dziwo) z żadną magiczną sztuczką. Można mieć wazon na kwiatki i wszystkie płynące z niego korzyści i nie mieć wazonu, gdy nie mamy do niego czego wstawić i nie chcemy, by zajmował nam cenne miejsce.


Odpowiedzią na to jest plastikowa "kieszonka", która po napełnieniu wodą zmienia się w wazon. Jest to świetne rozwiązanie dla osób, które nie chcą zagracać sobie mieszkania niepotrzebnymi rzeczami - po wylaniu wody nasz "wazon" znów jest plaski i można go upchnąć praktycznie do każdej szafki nie martwiąc się o miejsce. :) Sprytne, prawda?
Koszt: ok. 2,5Ł  (słowa kluczowe: flat plastic vase)

Zdecydowałybyście się na kupno któregoś z prezentowanych dziś przedmiotów? :)

8 komentarzy:

 1. Jestem pod wrażeniem! Sardynki świetne ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. podstawka na stopę jest super! Jak Ty to znajdujesz? :)))

  OdpowiedzUsuń
 3. Truskawa jest boska:D
  Co do rozdania z ebayowym gadżetem to zgłaszam się pierwsza:D

  OdpowiedzUsuń
 4. O nieeeee! Znowu coś fajnego wynalazłaś! Wszystkie produkty mi się ewidentnie podobają. Ech ja pod prysznicem po prostu siadam na brzegu żeby nogi ogolić nie chce mi się stać i schylać =]

  OdpowiedzUsuń
 5. Czasem się zastanawiam na ile Ebay'owych przeglądów starczy zabawnych rzeczy na Ebay'u :)

  Jak już mówiłam, większość rzeczy znajduję zupełnie przypadkiem, ale zdarza mi się też akcja "poszukam czegoś zabawnego";)

  OdpowiedzUsuń

Jeśli zostawiasz komentarz jako "Anonimowy", proszę podpisz się nickiem :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...