piątek, 10 czerwca 2011

L.A. Girl Disco Brites Nail polish (Dance studio)

Wreszcie doczekałam się listonosza! Ostatnio mam wrażenie, że omijał mnie szerokim lukiem i nie mogłam się już doczekać na przesyłki :) W moje ręce wpadły dziś lakiery L.A Girls (dziękuję virtual :*) i od razu przystąpiłam do ich testowania.

Przedstawiam lakier do paznokci L.A. Girl z serii Disco Brites, w kolorze Dance studio:

(two coats plus  Seche vite dry fast top coat)
Jest to kremowy lakier w kolorze blurple, czyli połączenie niebieskiego z fioletem - piękny!! Na zdjęciu paznokcie są pomalowane dwiema warstwami (myślę, że jedna grubsza wystarczy) + warstwa Seche Vite. Lakier ma odpowiednią konsystencję, nie jest wodnisty, dzięki czemu dobrze kryje. W zależności od światła, kolor wpada bardziej w ciemny fiolet lub granat - uwielbiam takie kolory! Lakiery z serii Disco brites według producenta świecą w świetle UV, niestety  nie bywam w miejscach z takim oświetleniem,więc nie mogę tego zweryfikować.
Jeśli kochacie lakiery blurple, zastanówcie się nad zakupem Dance studio :) 
Pojemność: 14ml cena: 2,5$ (cherryculture.com)

Lubicie lakiery L.A Girl? Podzielcie się wrażeniami :)

Dance Studio nail polish is from LA Girl’s Disco Brites collection, which means it should glow under UV light, I'm sorry I can't verify that due to total lack of UV lights around me. :) This is creme blurple but in shadow it seems almost navy. Opaque in one thicker coat. Beautiful, isn't it?

4 komentarze:

Jeśli zostawiasz komentarz jako "Anonimowy", proszę podpisz się nickiem :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...