czwartek, 11 sierpnia 2011

Rozdań ciąg dalszy, czyli próbujemy szczęścia

Przyszła kolejna fala rozdań, więc zapraszam do próbowania swojego szczęścia razem ze mną :)

  • Rozdanie u Mizz Vintage
źródło:http://mojakosmetykomania.blogspot.com
By wziąć udział w losowaniu torby pełnej kosmetyków wystarczy być publicznym obserwatorem bloga. Jak zdobyć dodatkowe los możecie przeczytać tutaj. Rozdanie trwa do 3 września.

  • Rozdanie u Lady in Purplee
źródło:http://ladyinpurplee.blogspot.com/
 Aby wziąć udział w rozdaniu należy być publicznym obserwatorem bloga :) Jak zdobyć dodatkowe losy możecie przeczytać tutaj. Rozdanie trwa do 9 września.

  • Rozdanie u Craving for beauty
źródło: http://cforcraving.blogspot.com/
Aby wziąć udział w losowaniu tej kuszącej nagrody należy obserwować bloga lub polubić profil na FB. Wszystkie informacje o rozdaniu znajdziecie tutaj. Rozdanie trwa do 31 sierpnia.

  • Rozdanie u Oposa-w-wannie
źródło:http://wykluwarka.blogspot.com/
Jak wziąć udział w rozdaniu? Należy być publicznym obserwatorem bloga. O tym jak zdobyć dodatkowe losy możecie przeczytać tutaj. Rozdanie trwa do 31 sierpnia.

  • Rozdanie u Make up loverki
źródło:http://makeupmaniak.blogspot.com/
By wziąć udział w rozdaniu zestawu na zdjęciu należy być publicznym obserwatorem bloga. Jak pomóc szczęściu i zdobyć dodatkowe losy możecie przeczytać tutaj. Rozdanie trwa do 10 września.
  • Rozdanie u Dezemki
źródło:http://dezemka.blogspot.com/
Jak wziąć udział w rozdaniu? Należy być obserwatorem bloga i polubić profil Tso Moriri na Fb :) Jak zdobyć dodatkowe losy możecie przeczytać tutaj. Rozdanie trwa do 28 sierpnia.
  • Rozdanie u Idalii
źródło: http://idaalia.blogspot.com/
 Aby wziąć udział w pachnącym rozdaniu należy być publicznym obserwatorem bloga. Wszystkie szczegóły na temat rozdania znajdziecie tutaj. Rozdanie trwa do 31 sierpnia.

  • Rozdanie u Roksi
źródło:http://r-roksi.blogspot.com/
Jak wziąć udział w tym kuszącym rozdaniu? Należy być publicznym obserwatorem bloga :) Jak zdobyć dodatkowe losy możecie przeczytać tutaj. Rozdanie trwa do 30 sierpnia.
  • Rozdanie u Farfallebelle
źródło:http://lakierporazenty.blogspot.com/
Aby wziąć udział w rozdaniu należy być publicznym obserwatorem bloga :) Jak zwiększyć swoje szanse na wygraną możecie przeczytać tutaj. Rozdanie trwa do 4 września.

Wszystkim (i sobie) życzę szczęścia :)

3 komentarze:

Jeśli zostawiasz komentarz jako "Anonimowy", proszę podpisz się nickiem :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...