czwartek, 28 lipca 2011

Szał wakacyjnych rozdań

Blogerki szaleją z rozdaniami :) Może tym razem uda mi się coś wygrać, choć znając moje szczęście...  ;)

  • Rozdanie u Alekowej

źródło: http://alekowa.blogspot.com/
 
 W rozdaniu można wygrać pokazany na zdjęciu zestaw lub nagrodę pocieszenia. Aby wziąć udział w rozdaniu należy być obserwatorem bloga Alekowej oraz w komentarzu pod notką rozdaniową napisać o czym chcecie poczytać na jej blogu. Jak zdobyć dodatkowe notki możecie przeczytać w tej notce. Rozdanie trwa do 1.09.

  • Rozdanie u Divii
źródło:http://fashionoutfitstyle.blogspot.com/
To rozdanie to gratka dla sleekomaniaczek i cieniomaniaczek :) Wygrać można wybrana przez siebie paletkę Sleek. Aby wziąć udział w rozdaniu należy być publicznym obserwatorem bloga. Jak zdobyć dodatkowe losy możecie przeczytać w tej notce. Rozdanie trwa do 6.08.

  • Rozdanie u Iwetto
źródło:http://iblackbeautybag.blogspot.com/ 
Iwetto przygotowała bardzo kuszący zestaw :) Aby wziąć udział w jego losowaniu należy być publicznym obserwatorem bloga, dodać notkę o rozdaniu na blogu lub Fb. Wszystkie szczegóły na temat rozdania znajdziecie w tej notce. Rozdanie trwa do 21.08.

  • Rozdanie u Viollet
źródło:http://viollet-na-obcasach.blogspot.com/
Viollet kusi nas bardzo popularną paletką Sleek 'Oh so special' oraz rozświetlaczem z tej samej firmy :) Co zrobić by wziąć udział w rozdaniu? Należy być publicznym obserwatorem bloga i wyrazić chęć wzięcia udziału w rozdaniu. Jak zdobyć dodatkowe losy możecie przeczytać w tej notce. Rozdanie trwa do 31.07.

  • Rozdanie u kmb1
źródło:http://kittiesreviews.blogspot.com/
Co można wygrać? Niespodziankę! Aby wziąć udział w rozdaniu należy być publicznym obserwatorem bloga. Jak zdobyć dodatkowe losy możecie przeczytać w tej notce. Rozdanie trwa do 14.08.

  • Rozdanie u Shevy
źródło: http://sheva-z-tokyo.blogspot.com/
Sheva przygotowała dla nas bardzo interesujący zestaw kosmetyków firmy Dermacol. Co zrobić aby mieć szanse go wygrać? Należy być publicznym obserwatorem bloga i zamieścić stosowny komentarz pod notką rozdaniową. Jak zdobyć dodatkowe losy możecie przeczytać tutaj. Rozdanie trwa do 2.08.

  • Rozdanie u Idalii
źródło:http://idaalia.blogspot.com/
 Aby wziąć udział w losowaniu cudowności przedstawionych na zdjęciu należy być publicznym obserwatorem bloga oraz zamieścić stosowny komentarz pod notką o rozdaniu. Jak zwiększyć swoją szansę na wygraną przeczytacie w tym poście. Rozdanie trwa do 31.07.


1 komentarz:

Jeśli zostawiasz komentarz jako "Anonimowy", proszę podpisz się nickiem :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...