środa, 14 grudnia 2011

Ebay'owy przegląd tygodnia cz. 32

Jeszcze wczoraj wieczorem obawiałam się, że dzisiejszy Ebay'owy przegląd tygodnia może się nie odbyć lub odbyć z opóźnieniem - dlaczego? Od kilku dni nie miałam zupełnie internetu!! A do tego jestem chora, więc wyjście do kafejki nie wchodzi w grę. Tak właśnie los płata figle - człowiek się cieszy, że nadrobi trochę internetowej lektury (blogi, Wizaż, artykuły), a tu klops! Zamiast nadrabiania zaległości - tworzą się nowe mega zaległości! Ech, złośliwość rzeczy martwych. Na szczęście w chwili obecnej internet działa - spieszę więc do Was z nowym Ebay'owym przeglądem tygodnia :) 
Wszystkie zdjęcia pochodzą z serwisu Ebay

źródło: digitaladvertisingandkg.wordpress.com
Jak co tydzień odpowiemy na garść pytań egzystencjalnych, które nie dają nam spać nocami:
 • czy istnieje zło absolutne, wróg całej ludzkości?
 • gdzie chowa oszczędności fan klocków Lego?
 • ile różnych napojów można wypić z jednej puszki?
 • ile babeczek mąki potrzeba aby upiec ciasto?
 • jak oznajmić światu swoją niekonwencjonalną miłość?
Ciekawi odpowiedzi? Zapraszam do drugiej części posta :)

1. Tak wiem, pierwsze pytanie jest straszne, ale wierzcie mi - odpowiedź jest jeszcze bardziej przerażająca. Otóż dziś na Ebay'u odkryłam wroga całej ludzkości! Naprawdę! Uwaga, oto on:

To kalkulator, który zawsze podaje błędne wyniki! Przeklinany w szkołach i na uczelniach. Po prostu: wróg publiczny numer 1!! 
Pozostaje mieć nadzieję, że jego użytkownicy stosunkowo szybko zauważą pewne nieścisłości, w przeciwnym wypadku konsekwencje mogą być jeszcze bardziej przerażające niż odpowiedź na pierwsze egzystencjalne pytanie.
Koszt: ok 5Ł (słowa kluczowe: wrongulator)

2. Odpowiedź na drugie egzystencjalne pytanie nie należy do przerażających lecz oczywistych. Na tyle oczywistych, że fani Lego powinni obawiać się złodziei.

Ten klocek może i byłby idealną skrytką na pieniądze, gdyby nie to że jest duży, ceramiczny, i nie da się go ukryć pomiędzy zwykłymi klockami Lego :)
Koszt: 7-10Ł (słowa kluczowe: money bank lego brick)

3. Na trzecie pytanie egzystencjalne sama nie znam odpowiedzi. Naprawdę. Mogę podać jednak przybliżoną ilość - ok. 20 rodzajów. Faktyczna liczba zależy od naszej fantazji i upodobań :) 


Te puszki, to nic innego jak kubki termiczne wielokrotnego użytku :) Świetny produkt - jeśli oczywiście lubicie pić wszystko ' z puszki' :)
Koszt: 10-13Ł (słowa kluczowe: eco can mug)

4. Chyba każdy z nas spotkał kiedyś osobnika, który wszystko przeliczał np. na piwa, na zasadzie: "10zł? Przecież mogę mieć za to 3 piwa!" Od dziś można śmiało zaliczyć do grona 'przeliczaczy' osoby, posługujące się miarą 'babeczka'. Ile więc babeczek mąki potrzeba by upiec ciasto?

Jak pewnie się domyślacie, odpowiedź brzmi "to zależy od ciasta" :) Na szczęście dzięki tym kuchennym miarkom przeliczanie wszystkiego na babeczki jest bardzo ułatwione :)
Koszt: ok 6Ł (słowa kluczowe: cupcake measuring cups set)

5. Były już kubki wyrażające miłość do kawy, herbaty, gier itp. itd. Dlaczego kubek nie mógłby wyrażać również mniej konwencjonalnej miłości....?

Tak rzadko słyszy się o miłości do arkuszy kalkulacyjnych, może to przez nieświadomość, że istnieje taki kubek? Ja jednak sobie go nie kupię, arkusze kalkulacyjne są ble ;)
Koszt: 4-7Ł (słowa kluczowe: mug spreadsheets)

Który z przedmiotów spodobał się Wam najbardziej?

11 komentarzy:

 1. Tym razem nic mnie nie zachwyciło, ale z chęcią przygarnęłąbym te babeczkowe odmierzacze :)

  OdpowiedzUsuń
 2. fajne gadżety, ale w większości zbędne, choć ładne:)

  OdpowiedzUsuń
 3. hahaha kalkulator najlepszy :DDD

  OdpowiedzUsuń
 4. Cóż, odpowiem krótko: W Ebay'owych przeglądach tygodnia nie chodzi o to żeby rzeczy były przydatne. Wybieram rzeczy dziwne, inne, zabawne, oryginalne.. użyteczność jest na dalszym planie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Jako posszukiwaczka kubka termicznego, który nie przecieka - wybrałabym puszki. :]

  OdpowiedzUsuń
 6. Puszki-kubki są świetne :). A kalkulator chętnie bym kupiła dla mojego leniwego brata

  OdpowiedzUsuń
 7. Kalkulator dobra rzecz :D może w końcu ludzie nauczyliby się liczyć, skoro nie mogliby polegać na kalkulatorze ;d

  OdpowiedzUsuń
 8. Kubek- cudo! Tylko bałabym się, że mój TŻ w szale porządków by mnie go pozbawił.

  OdpowiedzUsuń

Jeśli zostawiasz komentarz jako "Anonimowy", proszę podpisz się nickiem :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...